Samenstelling team

Samenstelling van het team: wie werken er in de school?

Behalve de personeelsleden, waaronder de directeur, de locatieleider en de intern begeleiders, treft u in de verschillende groepen naast de leerkrachten, de onderwijsassistenten en de leerkrachtondersteuners ook regelmatig stagiaires aan. De Schoolopleider coördineert de stagebegeleiding. De intern begeleider coördineert de leerling zorg op de locatie.

Daarnaast werkt Mark Weber als vakleerkracht gymnastiek op beide locaties.

 

Management team

Ria van Putten                                  directeur                                       ma t/m vrij

Vacature                                            locatieleider op Oost                   ma. t/m woe.

Martine Heesemans                        Intern begeleider op West          ma t/m do

Diana van Rheenen                         Intern begeleider op Oost           di t/m do

 

Specialisaties

Lisanne Bruggink                             dalton coördinator

Ilva Nijmeijer                                    Taalcoördinator / didactisch coach

Sanne Hamers                                  Anti-pestcoördinator West

Monica van Pietersom                    Anti-pestcoördinator Oost/rekencoördinator

Ilva Nijmeijer                                    Contactpersoon West

Anneke Beumer                               Contactpersoon Oost

Mark Weber                                      gymdocent op West (ma.woe) en Oost  di/do

Olivia Uhlenbeck                             docent muziek/drama

 

Meander West

Leerkrachten                                Groep                                  werkdagen

Jessika van Houwelingen                1/2a                                      ma t/m woe

Mila lipplaa                                       1/2a                                      do/vrij

Heske Blom                                       1/2b                                      ma/di

Sanne Hamers                                  1/2b                                      woe t/m vrij

Brigitte Buringa                                3a                                          ma t/m vrij

Olivia Uhlenbeck                              4a                                          ma/di

Jolanda Schreurs                              4a                                          woe t/m vrij.

Alyssa de Ridder                               5a                                          ma. di. do. vrij

Virginia Daniels                                5a                                          woe

Noëlle Arissen                                  6a                                          ma t/m vrij

Carmen Kemper                               7a                                          ma t/m vrij

Lisanne Bruggink                             8a                                          woe/do

Ilva Nijmeijer                                    8a                                          ma. di. vrij.

Martine Heesemans                         Intern begeleider            ma t/m do

Karin Egstorf                                     leerkracht onderst.

Niels Prins                                         onderwijs ass.

Monique Raad                                  administratie                    vrij. ochtend

Marit de Visser                                 conciërge                           ma. Woe. vrij. ochtend

 

 

Meander Oost

Leerkrachten                               Groep                                  werkdagen

Marieke Gijsberts                            1/2c                                      ma.di.do.vrij.

Daniëlle Polfliet                               1/2c                                      woe

Daniëlle Polfliet                               1/2d                                      ma. di

Lidewey Brul                                    1/2d                                      woe t/m vrij

Shannon Vrijhof                               3b                                         ma t/m woe

Sophie Venema                                 3b                                         do/vrij

Selina Knippenberg                         4b                                         ma. di. Woe. Vrij.

Heske Blom                                       4b                                         do

Jacco Waker                                      5b                                         ma t/m vrij

Rozemarijn Wiebes                          6b                                          ma t/m vrij

Monica van Pietersom                     7b                                          ma t/m vrij

Lisanne Bruggink                              8b                                          ma. di.

Bianca Huurman                               8b                                          woe.do. vrij.

Diana van Rheenen                           Intern Begeleider               di. t/m don.

Karin Egstorf                                      leerkracht onderst.

Heske Blom                                        leerkrachtonderst.

Ria Min-Schoonheim                        conciërge                             di.do.vrij. ochtend