Samenstelling team

Samenstelling van het team: wie werken er in de school?

Behalve de personeelsleden, waaronder de directeur, de locatieleider en de intern begeleiders, treft u in de verschillende groepen naast de leerkrachten, de onderwijsassistenten en de leerkrachtondersteuners ook regelmatig stagiaires aan. De Schoolopleider coördineert de stagebegeleiding. De intern begeleider coördineert de leerling zorg op de locatie. Daarnaast werkt Mark Weber als vakleerkracht gymnastiek op beide locaties.

Management team

Ria van Putten                                 directeur                             ma t/m vrij

Eefje Keulen                                     locatieleider op Oost        ma. di. woe.

Saskia Klok                                       dalton coördinator

Ilva Nijmeijer                                   Taalcoördinator

Anneke Beurmer                             rekencoördinator

Claudia van Logtenstein                schoolopleider

Martine Heesemans                       Intern begeleider op West

Diana van Rheenen                        intern begeleider op Oost

 

Meander West

Leerkrachten                                    Groep                                  werkdagen

Jessika van Houwelingen                     1/2a                                        ma t/m vrij

Sanne Hamers                                         1/2b                                        ma t/m vrij

Claudia van Logtenstein                           3a                                         ma. woe. don. vrij

Rita Lemstra                                               3a                                         di.

Olivia Uhlenbeck                                       4a                                         ma t/m woe

Alyssa de Ridder                                        4a                                         do. Vrij.

Alyssa de Ridder                                        5a                                         ma. Di.

Marlijn van Ojik                                        5a                                          woe t/m vrij.

Carmen Kemper                                        6a                                         ma t/m vrij

Lisanne Bruggink                                      7a                                         ma t/m vrij

Ilva Nijmeijer                                             8a                                         ma. di. Woe. Vrij.

Saskia Klok                                                 8a                                         do.

Martine Heesemans                                 Intern begeleider              ma t/m do

Karin Egstorf                                             leerkracht onderst.           Di. Do.

Rozemarijn Wiebes                                  onderwijs ass.                    Di. woe

Ali Jan Mulders                                         onderwijs ass                     ma. di.

Monique Raad                                           administratie                      vrij. Ochtend

Marit de Visser                                          conciërge                             ma. di. Woe. do

 

Meander Oost

Leerkrachten                                    Groep                                  werkdagen

Marieke Gijsberts                                   1/2c                                        ma. di. don. vrij.

Lidewey Brul                                           1/2c                                        woe

Daniëlle Polfliet                                      1/2d                                        ma. di. woe.

Lidewey Brul                                           1/2d                                        do. Vrij.

Shannon Vrijhof                                        3b                                         ma t/m vrij

Anneke Beumer                                         4b                                         ma. di. woe.

Rita Lemstra                                              4b                                         do. Vrij.

Jacco Waker                                              5b                                          ma t/m vrij

Avital Jansen                                             6b                                         ma t/m vrij

Monica van Pietersom                             7b                                         ma t/m vrij

Saskia Klok                                                8b                                         ma. di.

Bianca Huurman                                      8b                                         woe. do. vrij.

Diana van Rheenen                                  Intern Begeleider             ma. t/m don.

Karin Egstorf                                             leerkracht onderst.           Ma. vrij.

Heske Blom                                               onderwijs ass.                    Ma. di.

Sabrina                                                       conciërge                            ma. di. do. vrij.